Otoby Rent A Car

4.6
(43)

Otoby Rent A Car adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, 63/2. Sk. 1/A, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0850 399 4600

Otoby Rent A Car Yol Tarifi

Otoby Rent A Car

Otoby Rent A Car İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, 63/2. Sk. 1/A, Gaziemir – İzmir olan Otoby Rent A Car, işletmesine 0850 399 4600 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Otoby Rent A Car ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Otoby Rent A Car yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Otoby Rent A Car hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Otoby Rent A Car ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Otoby Rent A Car ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Otoby Rent A Car için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Otoby Rent A Car bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Otoby Rent A Car sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 43

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

42 thoughts on “Otoby Rent A Car

  1. Hiç düşünmeden kiralayabilirsiniz tesadüf oldu bulmam ama bundan sonraki tek adresim çalışanlar herkez çok güzel yardımcı oldular hersey için teşekkürler

  2. İlgi, alaka, kapıya teslim, kapıdan teslim alma araçlar son model, fiyatlar piyasaya göre gayet uygun, çok memnun kaldım, kiralık araç düşünen herkese rahatlıkla tavsiye ediyorum

  3. Çok profesyonel bir firma. Ali bey çok kibar ve efendi. İletişim şekilde çok güzeldi. 🙂 o kadar firma arasından bu kadar net ve açıklayıcı konuşan tek otoby renk a car’dı diyebilirim. Bir kez daha İzmir’e geldiğimde yine seçimim burası olacak.
    Gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. ????????

  4. Memnun kalmadığım konu olmadığı için teşekkürler . Samimi güvenilir temiz . . .

  5. Güler yüzlü ilgili bir ekip çok teşekkür ederim çok memnun kaldık ????

Comments are closed.