Serdar Mucay Pharmacy

4
(8)

Serdar Mucay Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, merkez camii karşısı, Abdülhamit Yavuz Cd. no:3/b, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 252 34 34

Serdar Mucay Pharmacy Yol Tarifi

Serdar Mucay Pharmacy

Serdar Mucay Pharmacy İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, merkez camii karşısı, Abdülhamit Yavuz Cd. no:3/b, Gaziemir – İzmir olan Serdar Mucay Pharmacy, işletmesine (0232) 252 34 34 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Serdar Mucay Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Serdar Mucay Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Serdar Mucay Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Serdar Mucay Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Serdar Mucay Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Serdar Mucay Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Serdar Mucay Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Serdar Mucay Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

8 thoughts on “Serdar Mucay Pharmacy

  1. Çalışanları ve eczacıları oldukça bilgili ve ilgililer aradığınız herşeyi bulabileceğiniz bir eczane. Sağlık için danışıp iyi sonuçlar alacağınız ilaçlar ve vitaminler öneriliyor.

  2. O Kadar Eczane’ye Gitdim Ama Hayatımda Bu Kadar Güzel İnsanlar Görmedim Geçen Gün Dişimi Çektirdiğim İçin Konuşamadığım İçin Tabi Dişimi Çektirdiğimide Bilmiyorlardı Telefonla Birbirimize Yardımcı Olduk O Kadar Güzel İlgilendiler Ki Kelimeler Kifayetsiz Kalır Çok Çokk Teşekkür Ederim..! ALLAH Hayırlı İşler Bol Kazançlar Nasip Etsin

Comments are closed.