Özel Gazi Ata Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Gaziemir

4.8
(39)

Özel Gazi Ata Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Gaziemir adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atıfbey, Kemal Reis Cd. 8/3, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 251 55 54

Özel Gazi Ata Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Gaziemir Yol Tarifi

Özel Gazi Ata Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Gaziemir

Özel Gazi Ata Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Gaziemir İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atıfbey, Kemal Reis Cd. 8/3, Gaziemir – İzmir olan Özel Gazi Ata Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Gaziemir, işletmesine (0232) 251 55 54 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Gazi Ata Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Gaziemir ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel Gazi Ata Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Gaziemir yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel Gazi Ata Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Gaziemir hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel Gazi Ata Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Gaziemir ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özel Gazi Ata Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Gaziemir ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel Gazi Ata Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Gaziemir için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel Gazi Ata Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Gaziemir bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel Gazi Ata Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Gaziemir sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 39

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

37 thoughts on “Özel Gazi Ata Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Gaziemir

  1. Diş fobim olmasına rağmen güvenle koltuğuna oturduğum ve eli o kadar hafif işinde titiz doktorunuz Yaren hanıma teşekkür ederim. Gerçekten çok iyisiniz.

  2. Öncelikle Mehmet KÖKER doktoruma ve yardımcılarına ilgi ve alakasından dolayıçok teşekkür ederim. Diş sorunlarımla ilgili çok detaylı açıklama yaparak gelecek süreçte neler yapılacağı anlatıldı. Genel olarak çok nazik ve yardımsever bir tavırla karşılaştım. Arkadaşım tavsiyesiyle gelmiştim, ben de bundan sonrası için rahatlıkla başkalarına tavsiye edeceğim.

  3. Mehmet bey ve diğer çalışan arkadaşlara ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.

Comments are closed.