İzmir Pizza Hut Gaziemir

4.8
(24)

Pizza Hut Gaziemir sipariş telefon, adres, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Gaziemir Pizza Hut sipariş ve bilgilerine aşağıdan ulaşabilir ve Gaziemirde en güvenilir pizza ve yemek siparişi verebilirsiniz.

İzmir Pizza Hut Sipariş

İzmir Pizza Hut Gaziemir sipariş vermek için aşağıda yer alan bilgileri kullanabilir ve en güzel pizza lezzetlerini tadabilirsiniz. En iyi pizza tadını yaşamak için hemen şimdi İzmir Pizza Hut siparişi verin.

Pizza Hut Gaziemir Adres : Atıfbey Mahallesi 5 Sokak No:70/A Gaziemir / İzmir

Pizza Hut Sipariş Telefon : 444 65 55

Pizza Hut İzmir Sipariş

Pizza Hut sipariş vermek için sayfamızda yer alan adres ve telefon bilgilerini kullanabilir yada linke tıklayarak online pizza siparişi verebilirsiniz.

HEMEN TIKLA, SİPARİŞ VER

İzmir Pizza Hut Yol Tarifi

Ayrıca Pizza Hut web sitesinden online sipariş verebilirsiniz. İzmir pizza hut siparişleriniz için web sitemizde yer alan pizza ve yemek sayfalarımızı ziyaret edebilir ve hızlı ve kolayca pizza siparişi verebilirsiniz.

Pizza Hut İzmir’de Nerede Var

Pizza Hut İzmir’de nerede var diye soruyorsanız yada İzmir Pizza Hut şubeleri ve Pizza Hut sınırsız Pizza fiyat bilgilerini merak ediyorsanız Pizza Hut İzmir şubeleri ve Pizza Hut menü bilgileri burada.

Pizza Hut Sahibi

Pizza Hut sahibi Türkiye’ de MAWARID GIDA A.Ş. olup merkez adresi Dereboyu Cad. Bilim Sok. No: 5 Sun Plaza, Kat: 20 Maslak – İstanbul dur. Türkiye Pizza Hut sahibi firmaya ulaşmak için +90 212 329 2000 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. İşletmenin resmi markası Pizza Hut olup, isim, logo ve tüm görsel hakları Pizza Hut markası ve Mawarid Gıda’ ya aittir.

gaziemir pizza hut

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 24

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

6 thoughts on “İzmir Pizza Hut Gaziemir

  1. Pizza Hut Gaziemir‘ de hizmet vermeye başladı. İzmir’ deki ikinci şubesini Gaziemir’ de açan Pizza Hut hep paket servis, hem de gel al hizmeti sunmaktadır. Gaziemir Pizza Hut Önder Caddesi üzerinde Porta Cafe 2′ nin hemen arkasında yer almaktadır.

  2. Pizza Hut Türkiye‘ nin ilk pizza markası olup, en kaliteli pizza tadını sundular. Umarım eski tadı ve kalitesi devam ediyordur. Şimdi hemen Gaziemir Pizza Hut gurme pizza siparişi veriyorum. Sabırsızlıkla bekliyorum ve hemen tecrübelerimi paylaşacağım. İyi ki varsın pizza hut. Umarım bize pizza diye satılan ve pizza ile alakası olmayan firmaları utandırırsın.

    1. Evet en kısa zamanda paylaşın lütfen. Pizza Hut Gaziemire geldi. Artık iyi ve kaliteli bir pizza yemek istiyoruz.

  3. İşte beklediğimiz oldu ve Pizza Hut artık Gaziemir ilçemizde. Gaziemir Pizza Hut ile gerçek pizzaya doyacağız inşallah.

    1. Evet haklısın. 90 ların en iyi ve en lezzetli pizza markası ayağımıza geldi. Artık abuk pizzalara maruz kalmayacağız umarım. Pizza Hut bence dünyanın en iyi pizza markası. Afiyetle yiyeceğiz. Umarım diğer markalar gibi kendilerini bozmazlar.

  4. İzmir Pizza Hut şubeleri nerede var acaba? Buca ve Gaziemir Pizza Hut dışındaki Pizza Hut şubeleri hangileridir? İzmirdeki Pizza Hut şubeleri bilgilerini de ekler misiniz?

Comments are closed.