Özşanal

3
(23)

Gaziemir Özşanal adres, telefon ve yol tarifi bilgileri yer almaktadır.

Gaziemir Öz Şanal, cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, ısıtma ve soğutma, elektrikli ev aletleri, kişisel bakım, zücaciye, ev tekstili, spor aletleri, motorlu araçlar, bebek ve çocuk gereçleri, halı, mobilya, perde, giyim ve ayakkabı gibi ana ürün grupları ile binlerce çeşit ürün gamını müşterilerine sunmaktadır.

Adres : Atıfbey Mah. 5 Sokak No :24/A Gaziemir – İzmir

Telefon : 0850 811 55 55

Gaziemir Özşanal Yol Tarifi

özşanal

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

9 thoughts on “Özşanal

  1. Gaziemir Özşanal senetle taksitli cep telefonu satışı yapıyor mu?

    1. Gaziemir Özşanal mağazası kredi kartsız senetle elden taksit imkanı sunmaktadır.

  2. Kredi kartsız alışveriş yapılıyor. Adresinize kadar getiriyorlar.

  3. Gaziemir Özşanal mağazasından kefilsiz ve senetsiz cep telefonu led tv satın aldım. Sadece senet yaptılar ve evime kadar getirdiler. Bu devirde böyle alışverişi kimse sunmuyor maalesef. Gaziemirde Özşanal iyi ki var. Tüm ihtiyaçlarımızı karşılıyor.

  4. Kimler 4 yıldızı verdiyse gerçekten şaşırıyorum kaç haftalardır beni beklettikleri yetmiyor gibi 2 defada benimle dalga geçer gibi beni bütün beklettiler. Bana telefon açıyorlar yarın eşyalarınız gelecek diye ve sabahtan akşama kadar bekliyorum ve hiç tenezzül etmiyorlar gelemeyeceğiz diye ve bugün gene aynısını yaptılar ve bütün gün beklemekle geçti günüm be böyle rezil birşey daha hayatımda görmedim. Kalsın eşyaları istemiyorum artık birşey onlardan

    1. Çok haklısınız. istediğim ürün 1 ay sonra bambaşka bir modelle geldi onu da değiştirmek 1 ayımı daha aldı. oda yanlış gelince 1 ay sonra uğraşmaktan sıkıldığımdan defolu ürüne razı oldum.

  5. gaziemir özşanal olarak ayrı bir telefon var mı acaba? Avukata verilen borçlarımla ilgili görüşmek istiyorum ama müşteri hizmetleri başka tel bilgisi ya da yetkili kişi bilgisi paylaşmıyorlar.

  6. 11 Eylül tarihinde Maya Kütahya porselen kahvaltı ve yemek takımı aldım. Koli ile evime teslim edildi. Yazlıkta olduğumuzdan dolayı oğlum teslim aldı ve kolileri açma fırsatımiz olmadı. 27 Eylül’de Koliyi açtığımda yemek tabağının 5 adet olduğunu fark ettim. Pazartesi günü 850 li numarayı aradım ve gorusemedim. Dönüş yapılmadı. Yardımlarınızı ve dönüşlerinizi bekliyorum.

Comments are closed.