PubG Mobile 1.7 Güncelleme

5
(24)

PubG Mobile 1.7 güncelleme ne zaman gelecek diye soruyorsanız beklenen an geldi. Beklenen Pubg Mobile 1.7 güncellemesi 16 Kasım’ da yayınlandı ve kullanıcılara sunuldu.

Şu anda PUBG 1.6 sürümü başarılı bir şekilde çalışıyor ancak bu yazıda PUBG 1.7 Güncelleme Çıkış Tarihi, İndirme, Güncelleme Boyutu, APK & OBB, Yama Notları ve Beta Sürüm indirme bağlantılarından bahsedeceğiz. Beklenen PUBG Mobile 1.7 güncelleme çıkış tarihi 11 Kasım 2021 olarak duyurulmuştu ve artık yayında.

PUBG 1.7 Güncelleme Yenilikleri

Resmi haber raporlarına göre, PUBG Mobile 1.7 güncellemesi birçok yeni ve heyecan verici değişiklik getiriyor, oyun ara yüzünde büyük iyileştirmeler yapıldı.

  1. Yeni Harita : BGMI’ye fütüristik görünecek yeni bir harita gelebilir. Şu anda bu harita yalnızca PUBG PC‘de mevcut ve birçok güncelleme alıyor.
  2. Yeni Silah : Oyuna Blue Zone Grenade adlı yeni bir silah gelebilir, bu bir Blue Zone oluşturacak ve hem Blue Zone hem de Blue Zone Grenade’e hasar verecektir.
  3. Yeni Silah Görünümü : Cadılar Bayramı vesilesiyle M416 için harika görünen yeni bir silah görünümü oyuna geliyor.
  4. Taşıma Özelliği : Takım arkadaşını taşımak için yeni bir özellik, PUBG PC’de bulunan ve BGMI’da da görülebilecek en kullanışlı özelliktir.

Her zamanki gibi Krafton , yeni güncellemeyle oyuna yeni bir Royale Pass ekleyecek . Geliştiricinin yeni oyun mekaniklerini de tanıtması bekleniyor. Erangel’deki Klasik oyunlara ‘gizemli bir yüzen Ayna Adası’ getiren özel bir temalı mod eklenecek.

Oyunun başlarında, Mirror Island, oyuncular tarafından sarf malzemeleri için keşfedilebilir. Ancak oyun devam ettikçe Mirror Island devreye girecek ve son derece kararsız hale gelecek. Rüzgar Duvarı ile temasa geçen oyuncular, League of Legends’ın iki ikonik şehri olan Piltover’a veya Zaun’a taşınacak. Etkinleştirilen Mirror Island’a inen oyuncular ayrıca ikonik şampiyonlar Jinx, Vi, Jayce veya Caitlyn’e dönüşebilecek ve diğer oyunculara karşı savaşmak için benzersiz silahlar ve beceriler kullanabilecekler. Krafton, mağlup olan oyuncuların orijinal halleriyle Erangel’e döndüğünü söyledi.

Yeni güncellemenin karakterlerden oynanışa kadar League of Legends öğelerini içerdiği onaylandı. Bunu ilginç kılmak için, geçitte BR evrenine giren Enforcers, Firelights ve Berserkers olacak.

Sürüm 1.6’da geri getirilen tüm hayranların favori modları, Sürüm 1.7 güncellemesinde oynanabilir kalacak şekilde ayarlandı. Metro Royale: Reunion, Vikendi, Payload 2.0, Runic Power, Survive Till Dawn ve Infection Mode, haftanın belirli saatlerinde oynanabilecek dedi.

Popüler BR oyunu Hindistan’da yasaklanırken bölgedeki oyuncular, güncellemeyi aynı anda alması beklenen PUBG Mobile Indian avatar BGMI’ya yönelebilirler.

PUBG Mobile 1.7 Güncelleme Çıkış Tarihi

Beklenen PUBG 1.7 güncelleme çıkış tarihi 11 Kasım 2021 veya 12 Kasım 2021’dir . Ancak ne KRAFTON ne de PUBG Mobile, PUBG 1.7 çıkış tarihi hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak nihayet 1.7 güncellemesi 16 Kasım 2021 tarihinde yayınlandı.

PubG Mobile 1.7 Apk İndir

pubg mobile 1.7 indir
oyun indir

Uzun zamandır beklenen PUBG Mobile 1.7 güncellemesi sonunda geldi. Oyuna birkaç ilgi çekici yeni özellik eklendi, en dikkat çekicilerinden biri Sırtında taşıma seçeneği.

Kullanıcılar, güncellemeyi sırasıyla Google Play Store ve Apple App Store’dan alabilecekler. Bununla birlikte, oyunun yeni sürümünün kademeli olarak tüm dünyadaki tüm kullanıcılara dağıtılacağına dikkat edilmelidir, bu nedenle güncelleme henüz cihazlarına ulaşmadıysa oyuncuların endişelenmesine gerek yok.

Android kullanıcıları, web sitesinde indirilebilecek bir APK dosyasını kullanarak PUBG Mobile 1.7’yi de yükleyebilir.

PUBG Mobile 1.7 güncelleme APK indirme

Küçük ve Normal APK dosyalarına artık oyunun web sitesinde önceki sürümlerde olduğu gibi erişilebilir . İlkini yüklemeyi seçen kullanıcıların oyun içi kaynak paketlerini indirmeleri gerekecek. Bu arada, normal sürümü indirenler doğrudan oynamaya başlayabilecekler.

Güncellemeyi yükleme adımları

Adım 1: Başlamak için, kullanıcıların yukarıda verilen bağlantılar aracılığıyla PUBG Mobile 1.7 güncellemesinin gerekli APK dosyasını indirmeleri gerekir.

Adım 2: “Bilinmeyen Kaynaktan Yükle” ayarını etkinleştirmeleri ve ardından oyunun APK’sini yüklemeleri gerekir.

Adım 3: Son olarak, oyun yüklendikten sonra oyuncular oyunu açabilir ve en son yinelemenin keyfini çıkarmak için hesaplarını kullanarak oturum açabilir.

APK’nin yüklenmesi sırasında bir ayrıştırma sorunu yaşanması durumunda oyuncuların yeniden yüklemesi gerekebilir. Aynı hata tekrar ortaya çıkarsa, kullanıcıların APK dosyasını bir kez daha indirmeleri önerilir.

Kullanıcıların indirmeye devam etmeden önce yeterli depolama alanına sahip olduklarından emin olmaları gerekir.

Not: PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite Hindistan’da yasaklanmıştır ve ülkedeki kullanıcılar bunları indirmekten kaçınmalıdır.

Ayrıca pubg mobile hile indir sayfamızı inceleyerek tüm PubG versiyonları için ücretsiz ve sınırsız uc alabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 24

Burayı ilk değerlendiren siz olun.