PubG Mobile Hile İndir

4.7
(125)

PubG Mobile hile indir arayışlarınız artık son bulacak. Pubg mobile hile indir sayfamızda uc hilesi hakkında her şeyi bulabilirsiniz. Pubg mobile hile indirmek için gerekli olan tüm bilgileri sizler için derledik. Oyun hileleri hakkındaki tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.

Dünyanın en popüler oyunu olan PubG Mobile hakkında aradığınız tüm bilgiler burada. Sayfamızda yer alan bilgiler arasında Pubg Mobile sınırsız Uc, Pubg Redeem Code, Pubg indirme ve telefona yada bilgisayara kurma, Pubg hesap isimleri gibi tüm bilgileri bulabilirsiniz. Dilerseniz sayfa altında yer alan link ile pubg mobile apk dosyasını telefon yada bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

2017 yılında dünya oyun piyasasına büyük ses getirerek giriş yapan Playerunknown Battlegrounds, kısacası Pubg Mobile, ücretsiz olması, eğlenceli oynanışı ve farklı oyun modlarıyla birçok oyuncunun beğenisini kazanmıştır. Tencent Games tarafından yapılan ve yayınlanan oyun, mobil cihazlara özel geliştirilmiş, oyunculardan gelen taleplerin ardından Microsoft işletim sistemi kullanan sistemler ile Playstation 4 ve Google Stadia için de piyasaya sunulmuştur.

Oyun şu anda aşağıdaki platformlar üzerinde oynanabilmektedir;

Playstation 5 ve Xbox X/S versiyonlarının duyuruları da yapılmış durumda…

Mobil platformlar içinücretsiz çok oyunculu aksiyon oyunu olan Pubg Mobil, oyun modları arasında herkese uygun bir seçenek bulundurmaktadır ve bu sayede tüm dünyada hızla yayılmış ve popülaritesini hala korumaktadır.

Pubg Mobile Hile İndir

PubG mobile hile indir linki aşağıda yer almaktadır. Tıklayıp indirebilirsiniz. Ayrıca pubg mobile apk olarak da tam olarak indirebilirsiniz. En yeni ve güncel Pubg mobile versiyonu için aşağıdaki listeden seçim yapınız.

Aşağıdan İndirmek İstediğiniz PubG Versiyonunu Seçiniz

pubg new state

Pubg New State Apk İndir

▶ Global Illumination teknolojisi ile mobil oyun standardını aşan Mobil Oyun Grafiklerinin Sınırlarını Zorlayan Ultra Gerçekçi Grafikler .Mobil oyunlar…

İndir
pubg mobile lite

PubG Mobile Lite

PUBG MOBILE LITE, Unreal Engine 4’ü kullanıyor ve 10 dakika veya daha kısa süren aksiyon…

İndir
pubg mobile 1.6 direniş

PubG Mobile 1.6 Direniş

Epic Battle Royale Mobilde Ücretsiz. Yalnızca mobil cihazlar için tasarlanmış resmi PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS.Aşırı itfaiyeler, 10…

İndir
epin uc

E-Pin UC

Epin satın almak mı istiyorsunuz? En ucuz e pin uc ile mobil oyunlarda istediğiniz item,…

İndir
pubg new state

Pubg New State

PUBG: NEW STATE App Açıklaması PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS un yaratıcıları PUBG Studio’nun en yeni oyunu PUBG:…

İndir
pubg mobile 2

PubG Mobile 2

PubG Mobile 2 ne zaman çıkacak diye bekliyorsanız Pubg 2 çıkış tarihi hakkındaki bilgileri yazımızda…

İndir

PubG Mobile Apk İndir

Aşağıdaki bölümde Pubg mobile indir ve Offline Pubg kurulumu konularından ve oyundan bahsedeceğiz. Çok oyunculu aksiyon oyunu deneyimini geniş kitlelere sevdirmeyi başaran ve bu özelliği ile birçok oyunun da önünü açan Pubg’nin en dikkat çeken yanı, birçok oyunun aksine oyuncuların oyuna, birçoğu parayla alınmış veya oynanarak açılmış, aşırı kuvvetli ekipmanlarla değil, tamamen silahsız olarak başlamaları ve haritada kalan son kişi olmak için bu şekilde mücadele etmeye başlamaları.

Basit oynanışı ve envanter sistemiyle öğrenilmesi çok kolay olan Pubg Mobile, her seviyeden oyuncunun “oyuna katıl ekipmanlarını kuşan ve hayatta kalan son kişi ol” mottosuna hızlı bir biçimde uyum sağlamalarını sağlıyor. Ustalaşması oldukça zor olan oyun, maçların çok uzun sürmemesi ve oyuncuların hemen yeni maçlar bulabilmeleri sayesinde oyuncusunu küstürmemeyi başarıyor.

Günümüzde oyuncular arasında popülerliği en yüksek modlar battle royale olarak adlandırılan ölüm maçı veya zombi modları olarak öne çıkmaktadır. Battle royale yani ölüm maçı modunda bütün oyuncular birbirlerine karşı savaşırlar ve ölen oyuncu tekrar dirilemez. Haritadaki oyuncu sayısı azaldıkça, oyun alanının da daraldığı oyun, böylece geniş ve detaylı düşünülmüş devasa haritalarda çeşitli engel ve binaların etrafında oyuncuların birbirlerini aramak için saatler harcamalarının da önüne geçiyor. Oyunculara sunulan bu geniş çeşitlilik ve zombi modlarında hayatta kalma konusuna dayalı popüler modlar oyuncuların oyuna daha hızlı ve sıkı şekilde bağlanmasına yardımcı oluyor.

pubg mobile hile indir

Sürekli Yeni İçerikler ve Maceralar Arayanlara

Oyuncuları sürekli hareketli ve tetikte tutan oynayışıyla rakiplerinden sıyrılıp bir adım öne çıkan oyun bireysel yeteneklerle beraber, oyuncuların birer takım oyuncusu olmalarını da ödüllendiren yeni özelliklerle güncellenmiş durumda. Takım halinde oynanan oyunlardaki en önemli yazılı olmayan kurallardan biri; “yaralı takım arkadaşlarınızın yardım çağrısına kulak ver”. Çünkü hayatını kurtardığınız her takım arkadaşınız oyunun gidişatını değiştirebildiği gibi, birkaç dakika sonra sizin de aynı duruma düşmeyeceğinizin hiçbir garantisi bulunmamakta.

Yakın zamanda klan desteğini de kavuşan oyunda böylece oyuncular yakın arkadaşları veya uyumlu oldukları, beraber oynamaktan zevk aldıkları oyuncularla beraber oyunun tadını çıkartabiliyorsunuz. İsterseniz klanın bir üyesi olarak oyna istersen klanındanve takım arkadaşlarınla güç birliği kurarak düşmanlarınızı dize getirmek ve son ayakta kalan takım olmak için mücadele edebilirsiniz. Klan olarak katıldığınız oyunlarda kurtardığınız ve koruduğunuz yaralı takım arkadaşlarınız için takımınızın puan kazanıyor olması, takım oyununu teşvik eden bir uygulama olarak oyuna eklenmiş.

Oyun yapımcısı Tencent Games, oyuncuların ilgisini oyun üzerinde tutabilmek adına sürekli yeni içerikler sunuyor ve etkinlikler düzenliyor. Özellikle günlük etkinlik ve mücadelelerin öne çıktığı ve oyuncuların bir kısmı esprili, bir kısmı oyun sırasında farklı avantajlar sağlayabilecek hediyeler kazanabildiği birçok seçenek bu oyunda bulunabilir.

Pubg Mobile İndir

Pubg Mobile platformlarda indirilmesi ve kurulması oldukça bir oyundur. Google play platformu üzerinden indirilebilen Pubg Mobile sistem gereksinimleri android 5.1.1 ve üzeridir. Donanım olarak güncel olmayan eski veya diğer cihazları kullanan oyuncular pubg mobile lite oynamayı deneyebilir. Oyunun bu versiyonu da Google Play ve Apple AppStore’da rahatlıkla bulunabilir.

Sürekli güncellenen ve yeni içerikler eklenen oyun aynı zamanda performans ve grafik kalitesi açısından da değişimler yaşıyor. Her güncelleme sonrasında mobil oyun Unreal Engine 4’ün gücünü daha etkin bir biçimde kullanmaya başlarken, yapılan geliştirmeler sadece performans sağlamak üzerine olmuyor. Yayınlanan her güncellemeyle Pubg mobile durmadan zenginleştirmeye devam ederken aynı zamanda da mobil cihazların daha az ısınmasına, pillerinin daha uzun dayanmasına yönelik geliştirmelerde sunuluyor.

Bildiğiniz gibi Tencent Games’in dünyanın çeşitli bölgelerinde çalışan ofisleri var ve bu ofislerin tamamı PUBG ve diğer oyunların geliştirilmesi üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Yakın zamanda Halo ve Destiny oyunlarıyla tanınan Bungie firmasından kadrosuna yeni transferler yapan Tencent Games’in oyunun bir sonraki güncellemesi ile oyunun bu konuda da daha kaliteli, akıcı bir görüntü vermesini amaçladığını söyleyebiliriz. Sürekli güncellenen Pubg Mobile akıcı bir biçimde takılmadan oynamak güçlü bir internet bağlantısı gerektirir.

İnternet bağlantısının sağlıklı olmadığı alanlarda oyun yavaşlamaya, hareketleriniz servera geç iletilmeye başlanacak ve siz de geç tepki alacağınız için oyun zevkiniz ciddi biçimde düşecektir. Bu yüzden oyuna girmeden önce bulunduğunuz alanda 4G, 4.5G veya stabil bir bağlantıya sahip Wi-Fi internet bağlantısı olduğundan emin olun.

PubG Mobile UC Hilesi

Günümüzde mobil oyun piyasası oldukça hızlı bir şekilde gelişmekte ve çeşitli yeni teknolojik gelişmeler sayesinde de büyük oranda ilerleme kaydetmektedir. Modern çağımızda pek çok mobil platform oyunu da oldukça büyük bir popülariteye sahiptir. Günümüzde en popüler oyun türlerinden bir tanesi de hayatta kalma oyunlarıdır ve bu alanda pek çok farklı oyun piyasalarda kendisine yer bulmaktadır. Türünün tartışmasız en büyük temsilcisi konumda yer alan PUBG Mobile oyunu da söz konusu mobil oyun sektöründe oldukça büyük bir popülariteye sahiptir.

Her türlü mobil oyunda olduğu gibi PUBG Mobile’da da pek çok farklı hile mevcuttur. PUBG Mobile uc hile denildiği zaman bu alanda pek çok farklı ekstra uygulama ile çeşitli hilelerde kullanılabilmektedir. Çeşitli durumlarda hesap banlanma riski de söz konusu olan bu durum, oyun içerisinde çeşitli ekstra özelliklerin de yüksek miktarda kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Günümüzde en popüler PUBG Mobile oyun hilelerinin başında da PUBG Mobile UC hilesi yer almaktadır.

Pubg Mobile Apk Kurulum Gerçekleştirmek

Google Play ve AppStore’da bulunan kurulum dosyasının boyutu yayınlanan her güncelleme ile değişmekte. Her güncellemenin de boyutu bir diğerinden farklı olduğundan dolayı bunların boyutları konusunda bir bilgi vermeye çalışmak doğru olmaz.

Birden fazla cihaza kuracaksanız eğer alternatif sitelerden Pubg Mobile Apk dosyasını bilgisayarınızın veya telefonunuzun hafızasına indirip kaydederek internet bağlantınızı daha ekonomik bir biçimde kullanabilirsiniz. APK dosyaları Android işletim sisteminin uygulamaların kurulması için kullandığı paket dosyasının uzantısıdır. İsmini İngilizce “applications” yani uygulama kelimesinden almaktadır ve içinde bulunan programın veya oyunun sıkıştırılmış halini barındırır. Bundan dolayı birçok uygulama, özellikle büyük uygulamalar, kurulum sırasında telefon belleğinde kaplayacaklarından fazla alana ihtiyaç duyarlar. APK dosyası kullanmadan direk Google Play üzerinden yapılan indirmelerde de bu durum değişmez.

PubG Mobile APK dosyasını indirip, oyunu bu dosyadan kurduğunuz zaman, sadece yeni çıkan güncellemeleri internetten indireceği için, kotanızın önemli bir bölümünü kullanmamış olacaksınız. Güncellemelerin yer aldığı APK dosyalarını bulabildiğiniz takdirde oyunu tekrar güncelleme ihtiyacınız ortadan kalkacaktır. Mobile APK dosyalarını yanınızda taşıyarak arkadaşlarınızın veya diğer tanıdıklarınızda telefonlarına internet kotalarını kullanmadan, hızlı bir biçimde Pubg kurmalarına yardımcı olabilirsiniz.

PubG APK dosyalarını indirirken güvenilir siteleri kullandığınızdan emin olun ve imkânınız varsa her ihtimale karşı bir virüs tarama programı ile tehditlere karşı taratmanızı tavsiye ediyoruz.

Dünyanın Çeşitli Bölgelerinde Battle Royale Çılgınlığı

Günümüzde pek çok farklı türde oyun, çeşitli kitlelerce büyük oranda rağbet görmekte ve bu oyunlar da birçok farklı tarz ve çeşitte karşımıza çıkmaktadır. Temel olarak giderek daralan alanda ve kısıtlı bir silah envanterine sahip olan hayattan kalmayı odak alan yapısı ile öne çıkan PUBG Mobile oyunu da söz konusu Battle Royale türünün en önemli temsilcilerindendir. Android ve iOS işletim sistemleri tabanlı olmak üzere mobil cihazlarını kullanarak bu oyunu oldukça kolay bir şekilde oynayabilen oyuncular, PUBG Mobile içerisinde çeşitli hileler de kullanabilmektedir.

Günümüzde en popüler hilelerin başında yer alan PUBG Mobil UC hilesini kullanmak için öncelikle UC’nin ne anlama geldiğinin ve ne işe yaradığının bilinmesi önemlidir. Temel olarak PUBG Mobile oyunu içerisindeki çeşitli ücretli içeriklerin satın alması için kullanılmakta olan bu birimle; oyunda oyuncular çeşitli silah, eşya ve paketlere de sahip olabilirler.

En Popüler Mobil Shooter Oyunu

Genel olarak akıllı cep telefonu oyunları içerisinde oldukça popüler bir konumda yer alan PUBG Mobile oyunu, kısa sürede dünyanın pek çok farklı noktasına ulaşmış ve milyonlarca kullanıcının da telefonlarına yüklenmiştir. Günümüzde en popüler mobil shooter oyunları arasında en üst sırada yer alan PUBG Mobile oyunu bünyesinde pek çok farklı hile de mevcuttur. Oyuncuların çeşitli oyun içeriklerine oldukça kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmasına olanak tanıyan bu hileler, pek çok farklı çeşit ve içeriklerde de karşımıza çıkmaktadır.

pubg mobile uc hilesi

PUBG Mobile İçin Hileler

PUBG Mobile hile hizmetleri, günümüzde pek çok farklı tarz ve içerikte karşımıza çıkmakta ve on binlerce sayıda birey tarafından kullanılmaktadır. Özellikle çeşitli oyun içi satım alım işlemlerini bedavaya getirmek için kullanılan bu hileler, oyun içerisinde yer alan çeşitli eşya, skin ve kıyafetlerin de ücretsiz bir şekilde alımı için hizmet vermektedir. Çeşitli pek çok farklı uygulama ve yazılım bünyesinde kullanılmakta olan bu gibi hileler, birkaç temel basamağın doğru bir şekilde izlenmesi halinde oldukça hızlı ve kolay bir şekilde kullanılabilmektedir.

PUBG Mobile UC Hilesi İndir

PUBG Mobil UC hilesi, günümüzde en popüler PUBG Mobile oyun hileleri arasında en üst sıralarda yer almakta ve gün içerisinde de sayısız kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Söz konusu PUBG Mobile oyunu için UC hilesi nasıl yapılır diye merak edenler için bu süreç belli başlı basamakların izlenmesi sonucu gerçekleştirilebilmektedir.

 • 2021 yılında güncel UC alım hilesi için temel olarak çeşitli üçüncü parti program ve yazılımlar kullanılmaktadır.
 • Temel olarak kullanılan program üzerinden UC veya BP miktarının girilmesi ile belirli bir süre sonucunda hesaba düşen bu puanlar, ücretsiz bir şekilde kullanıma sunulmaktadır.
 • Kullanıcı hesabının söz konusu platform üzerinden onaylanması sonucu ücretsiz UC kısa bir süre zarfında hesaba eklenecek ve gün içerisinde kullanılabilir hale gelecektir.
 • Kişilerin çeşitli kişisel bilgilerini de isteyebilen bu gibi programların kullanımı esnasında da büyük ölçüde dikkatli olunması gereklidir.

PUBG Mobile İçin Unknown Cash Hileleri

Unknown Cash ismiyle de bilinen UC hileleri, en çok tercih edilen mobil hile hizmetlerinin başında gelmekte ve gün içerisinde pek çok oyuncu tarafından da kullanılmaktadır. Çeşitli web siteleri aracılığıyla da oldukça kolay ve hızlı bir şekilde edinilebilen Unknown Cash alım hileleri, özellikle 2021 yılı son sürüm seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. %100 çalışma garantisi verilen pek çok farklı web sitesi bünyesinde sunulmakta olan bu hizmetler, hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip olan akıllı cep telefonları için de oldukça kolay bir şekilde kullanılabilmektedir.

2021 PUBG Mobile UC Hilesi

PUBG Mobile UC hilesi 2021 denildiği zaman karşımıza güncel olarak en çok tercih edilen hile programları çıkmaktadır. En iyi ve en kolay UC hilesi için bu gibi yazılım ve programları tercih eden oyuncular, bu durumun çeşitli riskleri de bünyesinde barındırdığını bilmelidir. Aleni olarak diğer oyuncuları rahatsız eden ve kullanmış oldukları çeşitli hilelerle online maçlara zarar veren oyuncular, büyük ölçüde banlanmakta veya hesapları askıya alınmaktadır. Bu sebeple Unknown Cash hile hizmetlerinde kullanılan programın güvenilir bir platform olmasına da ekstra dikkat edilmelidir.

PubG Mobile Redeem Code

PubG Mobile Redeem Code sayesinde oyunda bir adım öne geçebilirsiniz. PubG Mobile Redeem Kod listesinden istediğiniz kodu seçerek oyuna ekleyebilir ve kullanabilirsiniz. Redeem Code nasıl alınır diye merak ediyorsanız Pubg Redeem Code sayfasından inceleyebilirsiniz. Redeem Code alarak Pubg Mobile oyna keyfinizi katlayabilirsiniz.

PUBG Mobile’da redeem code nasıl kullanılır?

Resmi PUBG Mobile kullanma kodu uygulamasını açın. Telefonunuzun ekranının sağ alt köşesine dokunarak ilk boşluğu girin. Ekranınızın sol üst köşesinde, sosyal simgenizin yanında kolayca bulabileceğiniz hesabınızın karakter kimliğini yazın. Kullanma kodunuzu başka bir boş boşluğa yazın ve ardından Kaydet’e basın.

PUBG hesabınızı açın ve ödüller zaten posta kutunuzda olmalıdır. Puan ve ödül kazanmaya başlamak için kullanma uygulamasını açın. Belirli bir puana ulaştığınızda, bunları banka hesabınızdan çekebilirsiniz. Bunu yapmak için pubg mobile cihazınızın sağ üst köşesinde bulunan “Yönet” düğmesine dokunun.

Pubg mobile apk geliştiricisinin hem eğlenceli hem de bağımlılık yapan bir oyun oluşturmak için çok zaman ve çaba harcadığı açıktır. Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri, reklamların oyun ekranında görüntülenmesini engelleyen yerleşik koddur. Tahmin edebileceğiniz gibi, Hindistan’daki birçok İnternet kullanıcısı pop-up’lara karşı son derece hassastır ve bu, birçok kişinin Bu oyunda pop-up’ların ağır varlığından şikayet etmesine neden olmuştur. Bu sorunu çözmek için, uygulamanın geliştiricisi, kullanıcıların basit bir anahtar kullanarak pop-up reklamların engellenmesini etkinleştirmelerini sağlayacak bir uygulama içermiştir.

pubg mobile redeem code

PubG Apk İndir

Pubg mobile apk’nın ikinci büyük özelliği, çok oyunculu bir oyunun yenilikçi uygulamasıdır. Oyuncuların bir tür sohbet uygulaması kullanarak birbirleriyle iletişim kurmasına izin veren birçok oyun geçmişte bu özelliği içeriyordu. Bununla birlikte, bu özelliğin pubg oyununda uygulanması, oyuncuların oyundan daha fazla keyif almasına yardımcı olan bir yenilikti. Bu yenilikçi özelliği ile, oyuncular aynı anda birden fazla oyuncu ile oyun keyfini çıkarabilirsiniz. Bu, oyunun oyuncularını bilgisayara veya başka bir yapay zekaya karşı değil, akranlarıyla daha fazla birlikte oynamaya ve oynamaya teşvik etti.

Pubg mobile apk’nın bir diğer önemli özelliği de Google play hizmetlerinin uygulanmasıdır. Google Play hizmetleri, mobil oyuncuların farklı oyun seçeneklerine erişmelerini sağlayan arama devi tarafından sunulan bir oyun hizmetidir. Bu özellikle oyuncular için faydalıdır, çünkü çoğu zaman çok oyunculu oyunları tercih eden insanlar, tek oyunculu oyunlar sunan oyun platformlarına çok fazla para yatırmak istemezler. Google play hizmetlerini kullanarak, oyuncular çok oyunculu oyunların en iyisini deneyimleyebilirler.

Heyecan verici çok oyunculu oyun seçeneğinin yanı sıra, pubg mobile apk ayrıca oyuncuların mevcut benzersiz oyun modlarının keyfini çıkarmasını sağlar. Uygulama tarafından sunulan en havalı oyun modlarından biri arcade modudur. Bu, oyuncuların flash teknolojisini kullanarak oyunun tadını çıkarmasını sağlar. Flash teknolojisi, World Of Warcraft ve diğerleri gibi en popüler çevrimiçi oyunların geliştirilmesinde büyük ölçüde kullanılmıştır. Oyuncular bu mod ile inanılmaz oyun deneyiminin tadını kolayca çıkarabilirler.

Pubg mobile, oyuncuların cep telefonlarında inanılmaz bir oyun deneyiminin tadını çıkarırken çok eğlenmelerini sağlayan birçok heyecan verici oyun özelliğine sahiptir. Kullanıcılar ayrıca, cep telefonunun görünümünü ve performansını büyük ölçüde artıran yüksek kaliteli ve net dokulu simgelerle donatılmıştır. Kullanıcılara ayrıca bildirim merkezi, çevirici, MMS servisi, XML desteği, Xposed çerçevesi, HD grafik motoru ve daha fazlası gibi çeşitli heyecan verici mobil özellikler de sunulmaktadır.

pubg mobile hile indir

PubG Mobile UC Hilesi Nasıl Alınır?

PUBG Mobile UC hile kodları, uygulama içi satın alımlarınızın, gökyüzü roketinin, hız korsanlığının, duvar korsanlığının, ücretsiz paranın ve çok daha fazlasının kilidini hızlı bir şekilde açmanın en iyi yoludur. Bunların yardımıyla, hiçbir şey ödemeden hızlı bir şekilde premium paranın kilidini ücretsiz olarak açabileceksiniz. Premium hesapların kilidini açmak, çok düşük bir yatırım karşılığında size ömür boyu sınırsız erişim sağlayacaktır.

PUBG Mobile, mobil pazarda önde gelen sosyal ağ ve oyun platformlarından biri olmuştur. Dünyanın en bağımlılık yapan oyununu oynamanızı sağlayan bir internet uygulamasıdır. Bu, Android cihazınız üzerinden erişilebilir olması dışında Facebook’a benzer bir uygulamadır. Daha fazla puan kazanmak için oyundaki performansınız ödül kazanmada belirleyici faktördür. Oyuncular, PUBG mobil eşleştirmede kazanarak veya arabalarını sabit bir noktadan nasıl çıkaracaklarını öğrenerek ödüller kazanabilirler. Ödül kazanmak isteyenler için, burada size sunulan iki seçenek var.

Tek kuruş yatırmadan ücretsiz pubg mobile nasıl edinilir? İlk seçenek, web bağlantınız tarafından size verilen kodu kullanmaktır. Uygulamayı başlatmanız ve ekranda verilen kodu girmeniz yeterlidir. Anında premium hesabınızın kilidini açma seçeneği verilecektir.

Tek kuruş yatırmadan ücretsiz pubg mobile nasıl edinilir? İkinci seçenek, PUBG mobil apk kullanmaktır. Bu uygulama, android cihazınız üzerinden PUBG cep telefonunuza erişmenizi sağlar. PUBG mobil apk, popüler android mobil cihazların çoğuyla uyumlu olacak şekilde değiştirildiğinden, onu kullanırken sorunsuz ve hatasız bir deneyim yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Sadece en son android ahizeye sahip olduğunuzdan emin olun.

Pubg mobile uc nasıl bedava alınır?

Üçüncü seçenek, puanlarınızı pubg mobile kullanma kodlarını kullanarak kullanmaktır. PUBG mobil apk durumunda olduğu gibi, puanlarınızı kullanma seçeneği sunulacak. Yine sosyal paylaşım sitelerinde olduğu gibi bu sitelerden puan almaya çalışırken kullanabileceğiniz kodları unutmanız mümkün değil. Onlar da ücretli olarak veriliyor ama en azından pubg mobile’da kendinizi özgür bırakmak için daha fazla harcamanıza gerek yok.

Pubg MOBILE’da ücretsiz hizmet nasıl alınır? Son seçenek, puanlarınızı kullanmak için Google Play Store’u kullanmaktır. Bu en basit yöntemlerden biridir, çünkü yapmanız gereken tek şey mobil cihazınıza Google Play uygulamasını yüklemek ve ardından almak istediğiniz ödülü seçmektir. Bir ödül seçtikten sonra, referans kodunuzu vermeniz gerekir. Bu referans kodu, hesabınızı Google Play Store’a kaydettirmenizi ve telefonunuz için ücretsiz uç numaralarından yararlanmanızı sağlayan benzersiz bir koddur.

Google play uygulamasını kullanarak pubg mobile nasıl ücretsiz olunur: Referans kodunuzu aldıktan sonra oyun mağazasına giriş yapın ve almak istediğiniz ödülü arayın. Kodunuzu girebileceğiniz bölümü arayın ve ihtiyaçlarınıza uygun pubg mobile ücretsiz uc hilesini seçin. Google play uygulamasını kullanarak, benzer türde ücretsiz teklifler sunan başka heyecan verici uygulamalar da bulabilir ve gerçeklerine para harcamak yerine bunları tercih edebilirsiniz.

Pubg mobile’da nasıl ücretsiz olunur hakkında bilmeniz gereken son ipucu ise PayTM para iadesi programıdır. Bu uygulama ile, uygulamayı her kullandığınızda para kazanabilirsiniz. PayTM geri ödeme programı sınırlı bir süre için mevcuttur ve bu nedenle uygulamayı planlanan bitiş tarihinden önce almalısınız. Bu anlaşmanın en yaygın şekli, PayTM geri ödeme programından ücretsiz uc hilelerinden yararlandıktan sonra belirli bir miktarda puan alacağınız puan sistemidir.

Pubg Mobile Serüven

DERİNLİK VE ÇEŞİTLİLİK – 100 oyunculu klasik moddan, heyecan verici yük modundan ışık hızındaki Arcade ve 4v4 Takım Ölüm Maçı modlarının yanı sıra yoğun Zombi modlarına kadar. Herkes için bir şey var! Herkes için bir şey var. Tekli, İkili ve 4 oyunculu Takımlarda oynayın. Silahınızı kalbinizin içeriğine ateşleyin! Yalnız bir kurt askeri olun veya bir Klanla oynayın ve yardım gerektiğinde görev çağrılarına cevap verin! FPS (First-Person Shooter) ve TPS (Third-Person Shooter) oyunu, oyundaki tüm farklı araziler için çok sayıda araç ve gerçekçi silahlardan oluşan bir cephanelik sunar. Son çembere doğru yol almak için mükemmel sürüşünüzü ve parçaları bulun!

DAİMA BÜYÜYOR – PUBG MOBILE’ın her zaman büyümesini ve genişlemesini sağlayan yeni oyun özellikleri ve modları sunan günlük etkinlikler ve mücadeleler ve aylık güncellemeler. Güçlü ve ciddi hile önleme mekanizmalarımız, herkesin kurallara göre oynadığı adil ve dengeli bir oyun ortamı sağlar.

* Sabit bir internet bağlantısı gerektirir.
* PUBG MOBILE önerilen sistem gereksinimleri: Android 5.1.1 veya üstü ve en az 2 GB bellek. Diğer cihazlar için PUBG MOBILE LITE’ı deneyebilirsiniz.

PubG Mobile UC Fiyatları Ucuz

Pubg Mobile ucuz uc almak için belirlenen adımlardan faydalanabilirsiniz. 8750 pubg mobile uc almak artık çok kolay ve ucuz. 60 UC, 99 UC, 600 UC gibi birçok pubg uc seçenekleri sitemizde yer almaktadır. Ayrıca PubG mobile sınırsız uc hilesi için de yukarı da yer alan pubg mobile versiyonlarından birini seçerek istediğiniz Uc miktarını alabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 125

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

35 thoughts on “PubG Mobile Hile İndir

 1. Kesinlikle harika ve sürükleyici bir oyun. Bu yılın mobil oyunu değil, yüzyılın mobil oyunu. Oyundaki farklı modların çeşitliliği, silah sayısı vb. Hepsi bu oyunu özel kılan şeylerin bir parçasıdır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da, ne tür bir oyuncu olursanız olun, bu oyunda herkes için bir şeyler olduğu.

 2. Bu harika bir oyun ve neredeyse 2 yıldır oynuyorum :). Daha iyi oynamak için yeni bir cihaz, özellikle de Mi 11 aldım. Mi 11’in akıcı grafikler için 90FPS seçeneğini desteklemediğinden oldukça hayal kırıklığına uğradım. Lütfen 90/120/144 yenileme hızı paneline ve Snapdragon 888 gibi çok iyi bir işlemciye sahip telefonlar için 90FPS’yi kullanılabilir hale getirin. Harika bir Tencent oyunu yaptığınız için teşekkürler! 🙂

 3. Kolay gelsin abi UC ailesi bana atamızın hile at abi uc

 4. Pubg mobile apk hile dosyasını ben de indirmek istiyorum. Full mod APK dosyasını bana da yollar mısınız?

 5. Oyun mekaniğini sevmeme rağmen satın alma sisteminden nefret ediyorum. UC için ödeme yaptığımda, satın almak istediğim ürünü almak istiyorum. Ancak bunun yerine, görevlerimden zaten aldığım gümüş veya sandık parçaları dışında herhangi bir öğeyi düşürmeyeceğim aptal bir tekerlek döndürme sistemi var. Artık bu oyunun sunduğu hiçbir şey için ödeme yapmayacağım. Bir turda 650 uc için para harcadım ve bu bana hiçbir şey düşürmedi. Bundan cidden nefret ediyorum. Sadece bir elbise istedim ama onun yerine sadece boya kutuları aldım.

 6. 2. sezonun başından beri pubg oynuyorum ve deneyimlerime göre, mobil platformda bulunan en iyi birinci / üçüncü şahıs nişancı oyunu. Her mevsimde silahlar, sırt çantaları, maskeler, kasklar, ayakkabılar ve çok daha fazlası için farklı görünümler elde edebilirsiniz. Bu tür günlük hedefleri, sezon hedeflerini gerçekleştirme fırsatına sahip olduğunuz ve hepsinin tamamladığınız için ödülleri olan yapabileceğiniz pek çok şey var. Ama tüm odağımı klasik bir Mod üçüncü şahısına verdim. Pubg seviyorum her zaman benim # 1.

 7. Bu oyunu bir kez daha denemeye karar verdim, o sırada samsung s10 + kullanıyordum. Şimdi s21 ultra’m var ve söylemeliyim ki Ultra HD Graphics ve kapaksız FPS beni şaşırttı. Görünüşe göre render ile birçok hatayı düzelttiler ve bu oyunu 10 kat daha eğlenceli hale getiriyor. Denetleyici desteği eklemelerini isterdim, ancak genel olarak, bunu yıllardır oynamadıysanız, bir kez daha denemenizi tavsiye ederim. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

 8. Bu oyunu cidden sevdim. Royal pass satın almak için kullandığım 600 UC vardı.. UC’yi geri almak ve gelecek yıl pass satın almak için görevleri tamamladım. Ama bugün yanlışlıkla kulaklığım ekrana düştü… Profilde 500 UC kullanarak bir Araç yuvası satın aldım Sadece bu yuva için nasıl 500 UC şarj edebileceklerini anlamıyorum … ayrıca bu kadar hızlı ve kolay bir şekilde satın aldı ki bu da yanlışlıkla dokunuşlarla mümkündür .. Bu satın alma işlemini geri çekebilir ve UC’mi geri alabilirim.

 9. Bu oyunu Sezon 4’ten beri oynadım ve dürüst olmak gerekirse, bu oyun artık bozuldu, Demek istediğim, her öldürüldüğünüzde, sizi öldüren düşmanın bir Hacker olup olmadığını söyleyemezsiniz ya da her şey mümkün değildir. şimdi bu oyun için. Geri Tepme olmadan 6x 300m Uzağa Püskürtebilirsiniz. Uc kullanan oyuncuları anlıyorum ama siz daha fazla Heyecan vermeniz ve Düzeltmeniz gerekiyor. Ayrıca Eşleştirmeyi daha iyi Hale Getirin, her maçı Dengeli yapın ve oyunu daha kararlı hale getirin.

 10. Birkaç sezon oynadığım harika bir oyun ve oyun modları çok çalışmamı sağladı. Ayrıntılı ve araziye yerleştirilmiş haritaları seviyorum. Maçlarda eğlenmek için oynarken arkadaşlar kullanışlıdır. Yani PUBG mobile indirmek istiyorsanız içerideki içeriği görmeye gidin.

 11. Mobil cihazlar için birçok battle royale oyunu var, ancak hiçbiri PUBG Mobile kadar sofistike değil! İster ego perspektifi ister üçüncü bir kişi olsun, kontroller serbestçe yapılandırılabilir ve her şey diğer oyunlara göre daha akıcı bir şekilde canlandırılır. Grafikler, mevcut donanımda iyidir, ancak ses kalitesi özellikle mükemmeldir! İster AKM ister M416 farkını duyabiliyorsunuz ve daha da önemlisi düşmanın adımlarını çok yakından duyabiliyorsunuz. Çölden ormana 5 güzel harita!

 12. PUPG MOBILE beni açıkça ikna etti. Çok çeşitli (Modlara gelince; Takım Karşılaşması, Fırtına, Klasik, Arena Eğitimi, Metro Royale, vb.) AMA: En iyi şey günlük ödüller, rütbe yükseltme, seviye atlama, sandıklar, sezon görevleri, RP Görevleridir.

 13. Eskiden bu oyunu severdim ama şimdi herkes hile yapıyor, çok yükseğe zıplıyor, çok hızlı koşuyor ve hatta bir yılan gibi sürünüyor. Kimsenin umurunda değil ama bu oyunu bizim için sıkıcı hale getiriyor. “Tencent oyunları” bu hataları düzeltmezse (haritadan çıkma ve hız hatası) benim gibi daha fazla insanın oynamayı bırakacağını düşünüyorum.

 14. Pubg mobile, bence piyasadaki en iyi mobil oyunlardan biri ama son zamanlarda çok fazla hata var. Yeni olaylar ve modlar eklemek yerine neden daha fazla hatayı düzeltmeyi denemiyorsunuz? Nedense tdm’ye bir şarjör cephane ile giriyorum veya silahım kayboluyor. Ayrıca joystick kayboluyor ve bu kötü çünkü şimdi takımınızda sorunlara neden oluyorsunuz ve bu her şeyi üzücü ve korkunç hale getiriyor. Lütfen bunu düzeltin

 15. Pubg Mobile apk indirmek istiyorum. Hangi dosya ve linki seçmeliyim acaba? Birde ücretsiz Uc almak istiyorum. PubG UC fiyatları çok yüksek. Ücretsiz 8100 UC yüklemek istesek hesapta sorun olur mu? Yasak yada ban yer miyiz? Bilgi verir misiniz. Uc almak istiyorum.

 16. Şimdiye kadar oynadığım en iyi mobil oyun! Bununla ilgili her şey harika, grafikler, oyun, 3. şahıs görüşünü seviyorum, harika. Arkadaşlarımdan biri beni mobile call of duty almaya ikna etmeye çalıştı ve ben bu oyun kadar beğenmedim, Pubg Mobile, call of duty mobile’dan bir milyon kat daha iyi.

 17. Neredeyse 2 yıldır PUBG MOBILE oynuyorum ve gittikçe daha büyüleyici hale geliyor. Son zamanlarda birkaç hata yaşadım ama umurumda değil. Cep telefonları için bu kadar harika oyunlar olduğu için gerçekten çok mutluyum. Oyunu herkese tavsiye ederim. PC’de taşlar, ağaçlar vb. Daha iyi düzenlenmiş. PUBG gerçekten iyi, oyun benim hayatım ve benim hayatım olarak kalacak.

 18. Oyunun kendisi çok iyi, ancak aynı anda 2 tabanca kullanabileceğiniz bir Hitman modu olsaydı oldukça harika olurdu. Ayrıca bu düşünceye sahip olan tek kişinin ben olmadığımı düşünüyorum. Neredeyse 3 yıldır cep telefonumda PUBG Mobile oynuyorum ve kendi başına iyi bir oyun, ancak Metro modu dışında özellikle heyecan verici bir şey değil. Oyunu benim kadar uzun süre oynayan oyuncular arasında bu modun uygulanması kesinlikle güzel olur.

 19. İyi oyun ama günümüzde oyun 20ms internet hizmeti varken gecikiyor. acele sırasında düşman yaklaşırken çok gecikiyor ve çerçevem 60 fps’de çalışıyor, ancak düşman yaklaştığında çerçeveler 60 fps’den 30 fps’ye veya daha azına iniyor. Gözden geçirilmeli. Teşekkürler

 20. Bu oyunu sevdim. Arkadaşlarınızla veya diğer kişilerle oynayabilirsiniz. Çok eğlenceli, kesinlikle tavsiye ederim. Kazanmak ve ölmemeye çalışmak için strateji kullanmalısınız. Herkese iyi şanslar, iyi eğlenceler!

 21. Lütfen metrodaki oynanışı dengeleyin çünkü üst düzey oyuncularla eşleşiyorum. Metroda ilerleyemiyorsam, o zaman bu oyun modunu eklemek anlamsız. Ayrıca aimbot kullanan ve onları yasaklamayan oyuncular da var. Ayrıca ödül kazanmak için insanları arkadaş eklemeye zorlamayı da bırakın.

 22. Bu oyun gerçekten çok ilginç ve inanılmaz. PUBG, işsiz olan işlerin kaynağı oldu. Harika bir oyun ama gün geçtikçe hızla artan hack’lerin kullanımının artması, oyunu çok rahatsız edici, kötüye kullanma ve oynamayı zorlaştırıyor. Bu oyunun bir başka sorunu da kasalarla ilgili, oyuncuların açtığı sandıkların çoğu sadece 10-100 gümüş arasında veriyor. Oyuncular, daha harika ödüller almak veya etkinlik kasalarını açmak için UC için ödeme yapmak zorundadır.

 23. Pubg Mobile, en iyi grafik ve kontrollere sahip en iyi battle royal arena oyunudur, ancak bir Samsung Galaxy A50 Cihazı kullanıyorum ve erangel 2.0 güncellemesinden bu yana, özellikle hızlı tepkiler almaya çalışırken ekran dokunma gecikmeleri yaşadığımı fark ettim. Telefonda ekran hasarı olup olmadığını görmek için yeniden eşleşme yapın dediler, temizlemeyi ve arka planı sıfırlamayı denedim ve şimdi cihazımın sahip olduğu sorunun uygulamada olduğunu görüyorum

 24. Güzel ama bu oyun botlarla dolu, her maç çok uzun ve çok az aksiyon görüyor çünkü çoğu oyuncu bot ve gerçek oyuncular değil. Her biri gerçek bir oyuncu olsaydı ve maçlar bu kadar uzun sürmeseydi çok daha eğlenceli olurdu.

 25. Dünyada oynaması ücretsiz Pubg’dan daha iyi olabilecek bir oyun yok ve en gerçekçi grafiklere sahip hayatta kalma oyunu. Bu oyunda öldürme, hayatta kalma gibi birçok seçenek var, Arcade 4vs4 modu da dahil olmak üzere birçok harika harita var ve her zaman inanılmaz güzel yenilikler ekleyerek güncelleniyor. Ama oyunun büyük bir sorunu var. Hackerlar neredeyse her maçta ve çoğu otomatik nişan kullanıyor, buna izin verilmemeli.

 26. Çok iyi grafikleri var ama artık oynamıyoruz. Çünkü bir gün arkadaşlarımla birlikte amigo parkındaydım, insanlar bizi 2 saat rahatsız ettiler, arkadaşımın arabalarını patlatmaya devam ettiler. Royal pass ve 2000 uc satın aldı ama çok kızdığı için yapmadı ve oyunu sildi. Lütfen bu sorunu çözün.

 27. Bu oyun harika, bu şimdiye kadar oynadığım en iyi mobil savaş alanı oyunu, grafik, silah fiziği, oyun, harita. Geliştiricinin eklemesini gerçekten istediğim bir şey bir durum seçeneği, bu yüzden hangi statüde olduğumuzu (çevrimiçi, boşta, çevrimdışı) seçebiliriz, yani arkadaş listemiz olmadan oynamak istiyorsak, dağılmadan oynayabileceğimizi bilmeden oynayabiliriz.

 28. Bu oyunu çok seviyorum harika grafikleri, havalı silahları ve daha pek çok iyi olan şey ama tek sorun, oyunun iznim olmadan rastgele paketleri indirmeye çalışması ve gerçekten canımı sıkmaya başlaması, lütfen düzeltin.

 29. Sunucuyu değiştiremiyorum ve bu çok fazla soruna neden oluyor. Çünkü düşmanlar ekranıma gelir gelmez onları öldürecek kadar hızlı bile dönemiyorum. Gecikme sorunları ve ping problemi var. Eğer oyun sunucusunu istediğiniz gibi değiştirmenize izin verirse, belki de deneyim daha iyi olu. Çünkü oyunum 300+ ping ile en kötü sunucuyu seçti ve bu berbat bir deneyim.

 30. Bu oyunu 3 yıldır oynuyorum ki bu, herhangi bir oyunu oynadığım en uzun süredir. Bence piyasadaki en eğlenceli ve bağımlılık yapan mobil oyun. Mobilde en iyi pvp atış oyununu arıyorsanız, bu oyun bu yüzden bu yükleme düğmesine basmayı iki kez düşünmeyin. İnan bana pişman olmayacaksınız.

 31. Bağımlılık yapan en iyi oyun, iyi grafikler ve sürekli değişen oynanış. Ama pek çok şey iyi değil. İyi şeyler almanın iyi bir yolu yok (bir milyon uc satın almadığınız sürece)

 32. Şimdiye kadarki en iyi çok oyunculu oyun, 8 ay önce PUBG oynamaya başladım. Cep telefonumda zorluk çekmeden oynayabiliyorum. Bir bütün olarak bildiğimiz gibi, PUBG’nin tam türü PlayerUnknowns Battleground’dır. Bu oyun PC versiyonu çok popülerdi.

 33. Genel olarak pubg mobile oyununu seviyorum. Harika bir oyunları var ve aksiyon harika. Ancak, hacklerle bu oyuna yaklaşık 700 $ harcadım. Pubg, oyunlarının ciddi şekilde saldırıya uğramasını önlemesi gerekiyor. Maçları hacklemekten hesabınızı hacklemeye kadar gitti. Oyunu seviyorum ama bu yeni dolandırıcılar veya bilgisayar korsanları yüzünden oynamayı bırakabilirim. Lütfen hile olayını düzeltin.

 34. Bunu 4 yıldır oynuyorum ve seviyorum, ama yeni karakin haritasını koyduğumdan beri oyunum kilitlenmeyi dondurmaya başladı ve nedenini bilmiyorum. En şok edici şey telefonumun 128 GB depolama alanına sahip olması ve 6 GB ram olan bir telefon. Sorunsuz oynayabilmemiz için bunu düzeltmelisiniz.

 35. PubG mobile hile indir seçeneğini birçok kullanıcı kullanıyor ve bu bizim gibi oyunda hakkıyla ilerlemek isteyenlere engel oluyor. Evet oyun çok güzel ve sürükleyici ama hile yapanlar yüzünden ilerleyemiyoruz. Tamamen para odaklı bir oyun. Ya para öde yada hile yap mantığı ile çalışıyor. O kadar uğraşıyoruz ama Uc hilesi yapanlar önümüze geçiyor ve bütün emeklerimizi mahvediyor. Bence çok haksız bir uygulama. O zaman biz de pubg mobile uc hilesi yapalım ve herkesin önüne geçelim. Büyük haksızlık, bir an önce önüne geçilip hile yapanlar yasaklanmalı.

Comments are closed.