Yeni Ege Pharmacy

4.4
(14)

Yeni Ege Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gazikent Mahallesi 73. Sok. Emlak Bankası Konutları A7/7BLOK Hava Lojmanları karşısı, Gaziemir – İzmir

Telefon : (0232) 274 45 36

Yeni Ege Pharmacy Yol Tarifi

Yeni Ege Pharmacy

Yeni Ege Pharmacy İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gazikent Mahallesi 73. Sok. Emlak Bankası Konutları A7/7BLOK Hava Lojmanları karşısı, Gaziemir – İzmir olan Yeni Ege Pharmacy, işletmesine (0232) 274 45 36 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yeni Ege Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yeni Ege Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yeni Ege Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yeni Ege Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yeni Ege Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yeni Ege Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yeni Ege Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yeni Ege Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

14 thoughts on “Yeni Ege Pharmacy

  1. Son derece saygıli ve bilgili insanlar..bir ilaç ellerinde olmadığında hemen yardımci olmaya çalışıyorlar..telefon açttıgınizda ellerinde ilaç olmasa bile getirtiyolar sözlü beyana tabi bir şekilde..gaziemirin nezih eczanelerinden..kesinliklr tavsiye edilir..

  2. Son derece ilgili ve de güler yüzlü bir ekip.Eczacısı her sorumu itina ile cevapladı.son derece bilgili ve çözüm odaklı…

  3. ÇOK BİLGİLİ İNSANLAR VE GÜLER YÜZLE KARŞILIYORLAR,KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM.

  4. Öncelikle Eczacı hnm çok dikkatli ve çok nazik.Hastaya yaklaşımları pozitif ellerinden geleni yapıyorlar.Canla başla işinizi halletmeye çalışan bir ekip .Emeğinize ,Yüreğinize sağlık Yeni Ege Eczanesi

  5. Özellikle pandemi döneminde ilgili ,dikkatli ve özverili çalışmaları;bizleri yalnız ve ilaçsız bırakmamaları ,her zaman temiz ve özenli eczane ortamı için tebrikler ve teşekkürler.

Comments are closed.