PubG Mobile Grafiti Şakası

4
(58)

Erangel’de bir Palyaço Aracı mevcuttur. Palyaço Jetonlarını toplayın ve bunları savaş malzemeleri ve özel stratejik bilgi öğeleri için takas edin. – Stratejik Öğeler Bir sonraki Playzone, bir sonraki airdrop ve haritanın tamamındaki düşman yoğunluğu hakkında bilgiler.2. Klasik Mod Erangel’de Spawn Adası’ndaki Graffiti Meydanı’nın yanında bir Müzik Grafiti Duvarı görünecektir. Oyuncular, karelere grafiti püskürtüldüğünde oynanacak parçaları tetikleyebilir.

pubg mobile grafiti şakası

Orijinal Battle Royale deneyimi, en iyisi ve ilki!
Dünya çapında 1 milyardan fazla oyuncunun seçimi olan en iyi Battle Royale oyunu.
OrijinalPLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS artık cepte. Özgürce, istediğin yerde ve istediğin zaman oyna. PUBG MOBILE, mobilde en heyecanlı ücretsiz çok oyunculu aksiyon oyunu deneyimini sunuyor. Oyuna katıl, ekipmanlarını kuşan ve savaş. Efsanevi 100 oyunculu klasik savaş, ağır silah modu, hızlı 4v4 takımlı ölüm maçı ve zombi modlarında hayatta kal. Hayatta kalmak başarının anahtarıdır ve son hayatta kalan kazanır. Görev çağırdığında atış serbest!

ÜCRETSİZ MOBİL OYUN – Unreal Engine 4 ile geliştirildi. Mobilde konsol kalitesi. Dudak uçuklatan HD grafikler ve 3D sesler. Kişiselleştirilebilir mobil kontroller, eğitim modları ve sesli sohbet. Mobilde kusursuz kontrol, gerçekçi balistik ve silah kontrollerini deneyimle.

AYRINTILI SAVAŞ HARİTALARI – Erangel, Miramar, Vikendi ve Sanhok’ta en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş devasa haritalarda, çeşitli savaş alanları, gece ve gündüz döngüsü ve rastgele hava koşullarıyla hiç olmadığı kadar gerçekçi bir deneyim yaşa. Şehir sokaklarından buzlarla kaplı tundraya ve sık ormanlara kadar her savaş alanında uzmanlaş ve kendi stratejini kurarak kazan.

ÇEŞİTLİLİK VE DERİNLİK – 100 oyunculu Klasik mod, dinamik ağır silah modu, hızlı Eğlence modu ve 4v4 Takımlı Ölüm Maçı veya Zombi modları seni bekliyor. Herkese uygun bir seçenek bu oyunda bulunabilir! Herkese uygun bir seçenek bu oyunda bulunabilir. Tekli, Eşli veya 4 oyunculu Takımlı modlarda oyna. Silahını istediğin şekilde kullan! İster yalnız bir kurt olarak oyna, istersen Klanından gelen yardım çağrısına kulak ver! BŞN (Birinci Şahıs Nişancı), ÜŞN (Üçüncü Şahıs Nişancı) modlarıyla oynanabilir, her zemine uygun araçlar ve gerçekçi silahlardan oluşan bir cephanelik bulunur. Final bölgesine seni götürecek aracı ve malzemeleri bul! Ayrıca pubg mobile hile indir sayfamızı inceleyerek tüm PubG versiyonları için ücretsiz ve sınırsız uc alabilirsiniz.

oyun indir

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 58

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

6 thoughts on “PubG Mobile Grafiti Şakası

  1. Bu oyunu 1. sezondan beri oynuyorum ve harikaydı, bütün gün ve gece oynadım, çok bağımlılık yapıcıydı. Ama şimdi her sezon daha da kötüleşiyor, şimdi fortnite gibi, böcekler kötü, birçok hacker için ödediğiniz her şey gülünç derecede pahalı (kıyafetlerin çoğu 30-50 dolar değerinde uc) çok fazla düğme var ve lobideki her şey kafa karıştırıcı, özellikle oyuna bir veya iki ay ara verirseniz tekrar oynamaya gelirseniz 🙁

  2. Oyun, grafikler kadar olağanüstü! Çok basit ama zorlu bir oyun. Ona 4 yıldız vermememin tek nedeni, çok sayıda hile yapanın olması ve oyunu oynamak istememe noktasında gerçekten sinir bozucu olmasına rağmen, geliştiriciler kesinlikle damgalanmaya çalışırken çok uzun bir yol kat ettiler. son derece takdir ettiğim aldatma. Aksi takdirde kesinlikle oynamak için olağanüstü bir oyundur!

  3. Oynamayın! Uygulama zamanın yarısında gecikmeli hale geliyor ve hiç yürümediğiniz yerlere giriyorsunuz ve yeni güncelleme oynamaya başladığımdan beri korkunç bir deneyim oldu! Yeni güncellemeyi (METRO ROYAL) oynamamalısınız çünkü 1 kez oynadığımda ve haydutların çoğu görünmezdi ve oyundaki bir hata yüzünden tüm eşyalarımı kaybettim ve sadece tüm ekipmanımı kaybettim !!!

  4. Şimdiye kadar oynadığım en iyi oyunlardan biri. İyi grafikler, tek şikayetim, POCO X3 NFC’ye sahip olmam ve pürüzsüz ayarlarda yalnızca 40 fps’de oynuyor. Telefon istatistiklerimi kontrol ettim ve yalnızca% 15 CPU ve% 20 ~ 25 gpu tükettiğini gördüm. GFX aracı adlı bir uygulamayı indirdim ve oyunu 90 fps’de sorunsuz çalıştırıyorum. PUBG Mobile’dan bana sorunsuz ayarlarda 90 fps’de pubg oynama seçeneği sunmasını rica ediyorum. Bu sorunun yakında çözülmesini umuyoruz.

Comments are closed.