PubG Mobile Lite

4.3
(76)

PUBG MOBILE LITE, Unreal Engine 4’ü kullanıyor ve 10 dakika veya daha kısa süren aksiyon dolu Arena Modu maçları oluşturmak için orijinal PUBG MOBILE oyununu geliştiriyor. Geliştirilmiş oyun, sorunsuz çalışması için yalnızca 600 MB boş alan ve 1 GB RAM gerektirir.

1. PUBG MOBILE LITE
60 oyuncu, kaynak bakımından zengin 2 km x 2 km’lik bir adaya düşer ve daralan bir savaş alanında hayatta kalmak için harikalar yaratır . Savaşta size yardımcı olacak silahları, araçları ve malzemeleri arayın. Ayakta kalan son kişi olmak için karaya çıkmaya ve savaşmaya hazırlanın!
12 dili destekler: İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Türkçe, Endonezyaca, Tayca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Arapça, Almanca ve Fransızca.

2. Adil oyun ortamı
Tüm PUBG MOBILE LITE oyuncularının adil bir oyun deneyiminin keyfini çıkarmasını sağlamak için gelişmiş hile önleme sistemi.

3. Arena
Deposu: Heyecan verici maçlar için sonsuz yeniden doğma süreleriyle yoğun 4’e 4 savaş!

4. Arkadaşlarınızla
takım oluşturun Yerel takım oluşturma, oda kartları ve klan modları arkadaşlarınızla istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynamaya devam etmenizi kolaylaştırır.

5. HD grafikler ve ses
Şaşırtıcı Unreal Engine 4, geniş bir HD harita üzerinde gerçekçi ve sürükleyici bir oyun yaratır. Yüksek tanımlı ses ve 3D ses efektleri sizi daha önce hiç olmadığı gibi çatışmalara götürür.

6. Takım Çalışması
Arkadaşlarınızı sesli sohbeti kullanarak birlikte oynamaya ve kazanan bir strateji oluşturmaya davet edin. Pusu kurun ve düşmanlarınızı şaşırtın. Savaşın sıcağında takım arkadaşlarınızı canlandırın ve klanınızın hakimiyeti için savaşın.

oyun indir

Ayrıca pubg mobile hile indir sayfamızı inceleyerek tüm PubG versiyonları için ücretsiz ve sınırsız uc alabilirsiniz.

pubg mobile lite

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 76

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

9 thoughts on “PubG Mobile Lite

  1. Güncellemeden sonra bile oyun, özellikle arkadaşlarla ve diğer oyuncularla oynamak hala tamamen eğlenceli … Ama tek şey, Pubgm, FPS ayarını ayarlama seçeneğini neden kaldırdı? Oyunu telefonumda daha sorunsuz çalıştırabileceğim ve grafikle ilgili herhangi bir gecikmeye sahip olma ihtimalim düşük olan tek ayar buydu … Umarım bu açıklanabilir çünkü bazı telefonlar yüksek grafiklerle değil yüksek FPS’yi kaldırabilir.

  2. ! Oynamayı seviyorum ve oyunla ilgili sorunlarımın hemen destek ekibi tarafından düzeltildiğini hissediyorum. Bu oyunu en iyi yapan şeyin dinleme kalitesi olduğuna inanıyorum! 👍👍👍👏 Çok fazla bilgisayar korsanı olduğu için puanı 5’ten düşürmek. Bilgisayar korsanlığını teşvik ettiklerine inanıyorum.

  3. Bu oyunu ÇOK oynardım ve hatta ona para harcardım, ama son zamanlarda ÇOK kötüleşti. Bir çok yükleme sorunu. Oyun VPN olmadan açılmıyor. COD MOBILE’de bana 40 ila 70 ping veren iyi bir internetim olmasına rağmen, PUBG’de ping hala çok yüksek. Çok şey KÖTÜ hale geldi ve geliştiriciler bu konuda hiçbir şey yapmıyor. Bir şey daha, cihazımın daha yüksek FPS’yi kaldırabileceğinden eminim, ancak PUBG’nin ayarlamada daha yüksek bir fps seçeneği yok! Ben kötü hissediyorum

  4. Oyun güzel ama bazı güncellemeler güzel olurdu. Mesela, erken öldürüldüğümde ve tüm maçı izlemeye zorlandığımda çok sıkıcı, yeniden doğmak güzel olurdu ve belki klasik modlar için bazı yeni silahlar / silahlar ekledim, silahlar ateşli ve hepsi ama bir süre sonra oldukça sıkıcı oluyor , benim için bu oyunun ana sorunu bu bir süre sonra utanın sıkıcı olması. Oyun uzun zamandır piyasada, neden denge, haritalar ve görünümler dışındaki şeyleri güncellememeleri gerektiğini anlamıyorum.

  5. Pubg mobile lite bc hilesi almak istiyorum. ne yapmak gerekiyor?

Comments are closed.