Pubg Mobile Karakin Haritası İndir

4.6
(32)

PubG Mobile Karakin haritası ve zaman gelecek?

İlk ve en olağanüstü Battle Royale, orijinalinden daha iyi.
Dünya çapında 1 milyardan fazla oyuncu tarafından seçilen en iyi Battle Royale oyunu.
Resmi PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmıştır. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde ücretsiz oynayın. PUBG MOBILE, mobil cihazlarda en yoğun, ücretsiz oynanabilen çok oyunculu aksiyonu sunar. Bırakın, hazırlanın ve rekabet edin. Destansı 100 oyunculu klasik savaşlarda, yük modu ve hızlı tempolu 4v4 ​​takım ölüm maçı ve zombi modlarında hayatta kalın. Hayatta kalmak anahtardır ve hayatta kalan son kişi kazanır. Görev çağırdığında, isteğinize göre ateş edin!

MOBİLDE ÜCRETSİZ – Unreal Engine tarafından desteklenmektedir 4. Hareket halindeyken konsol kalitesinde oyun oynayın. Şaşırtıcı HD grafikler ve 3D ses sunar. Özelleştirilebilir mobil kontroller, eğitim modları ve sesli sohbete sahiptir. Mobil cihazlarda en düzgün kontrolü ve gerçekçi balistik, silah davranışını deneyimleyin.

BÜYÜK SAVAŞ HARİTALARI – Erangel’den Miramar’a, Vikendi’den Sanhok’a, boyut, arazi, gündüz / gece döngüleri ve dinamik hava koşulları bakımından değişen bu muazzam ve ayrıntılı savaş alanlarında yarışın – kentsel şehir alanlarından donmuş tundralara, yoğun ormanlara kadar, her savaş alanının sırlarında ustalaşın Kazanmak için kendi stratejik yaklaşımınızı yaratmak.

DERİNLİK VE ÇEŞİTLİLİK – 100 oyunculu klasik moddan, heyecan verici yük modundan yıldırım hızındaki Arcade ve 4v4 Takım Ölüm Maçı modlarının yanı sıra yoğun Zombi modlarına. Herkes için bir şey var! Herkes için bir şey var. Tekli, İkili ve 4 oyunculu Takımlarda oynayın. Silahınızı kalbinizin içeriğine kadar ateşleyin! Yalnız bir kurt askeri olun veya bir Klanla oynayın ve yardım gerektiğinde görev çağrılarına cevap verin! FPS (Birinci Şahıs Nişancı) ve TPS (Üçüncü Şahıs Nişancı) oyunu, oyundaki tüm farklı araziler için çok sayıda araç ve gerçekçi silahlardan oluşan bir cephanelik sunar. Son çembere doğru yol almak için mükemmel sürüşünüzü ve parçaları bulun!

DAİMA BÜYÜYOR – PUBG MOBILE’ın her zaman büyümesini ve genişlemesini sağlayan yeni oyun özellikleri ve modları sunan günlük etkinlikler ve mücadeleler ve aylık güncellemeler. Güçlü ve ciddi hile önleme mekanizmalarımız, herkesin kurallara göre oynadığı adil ve dengeli bir oyun ortamı sağlar.

* Sabit bir internet bağlantısı gerektirir.
* PUBG MOBILE önerilen sistem gereksinimleri: Android 5.1.1 veya üstü ve en az 2 GB bellek. Diğer cihazlar için PUBG MOBILE LITE’ı deneyebilirsiniz

Pubg Mobile Karakin Haritası İndir

oyun indir

Ayrıca pubg mobile uc hilesi sayfamızı inceleyerek tüm PubG versiyonları için ücretsiz ve sınırsız uc alabilirsiniz.

pubg mobile karakin haritası

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 32

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

8 thoughts on “Pubg Mobile Karakin Haritası İndir

  1. Oyun harika. Kendi ülkenizden ve diğer ülkelerden yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Gerçeküstü. Ama eskisi gibi bir şekilde eğlenceli bulamıyorum. Bir çok dolandırıcıyla karşılaştım. Onları ihbar ettim ama bir kere bile yasaklandığımızı bildirdiğim oyunculara dair bir geri bildirim almadım. Lütfen biz muhabirlere bu oyuncuların oyundan men edilmesi gerektiğine dair güvence verin. Ve ayrıca son güncellemeden bu yana meydana gelen birçok hata var. Lütfen bunu düzeltin.

  2. Adil oyun değil, beceri seviyenizin 1’den 10’a 5 olduğunu varsayalım. Oyunda belirli seviyelere ulaştığınızda, sizi seviye olarak benzer veya belirli seviyeyi geçen diğer oyuncularla eşleştirirler. Yani belli bir seviyeyi geçtiğiniz için seviye 10 beceri sahibi bir grup oyuncuyla oynuyorsunuz. Call of duty warzone’a geri döndüm oyunumu öldürdüm.

  3. Oyun eskiden harikaydı. Kullanımı basit ve sezgiseldi ama bugün lobide ve diğer her yerde çok fazla şey oluyor! Anlaması kolay değil! Bir oyuncu (özellikle yeni gelenler), işlerin nasıl yürüdüğüne ve neyin ne yaptığına dair bütün bir çalışma seansından geçmek zorunda kalmadan oyunu açabilmeli ve kolayca oynamaya başlayabilmelidir! Her şey çok dağınık. Lütfen oyunu tekrar basitleştirin!

  4. Bir şey yanlış. Hem Google Play hem de Twitter ile giriş yapmayı denedim, giriş ekranından oyunu ‘onarmayı’ ve kaldırıp yeniden yüklemeyi denedim, ancak yine de “Bildirim Hesabı yeni bir hesapla giriş yapıldı sürümü ve artık daha eski bir sürümle giriş yapamaz. Lütfen en yeni sürüme güncelleyin. ” Ek olarak, oynadığım insanlar bana hesabımın kaybolduğunu, ortağımın, bağlantıların, onlarla kurduğum klanın, her şeyin kaybolduğunu bildirdi.

  5. Eğlence oyunu. İnsanların hala nasıl hile yapılacağını çözmesi beni rahatsız ediyor. Hala tüm aldatma olayını çözmediniz. Bir insanın tüm 3. seviye şeylere sahip olup 3 veya 4 kez vurulup ölebileceğini merak ediyorum ama o kişiyi 8 veya 9 kez vurabilirsin ve yine de seni öldürürler. En iyi oyuncu olmadığımı ve bu oyunu yıllardır oynadığımı biliyorum. Gerçekten görülmediğimde vurulmaktan gerçekten zevk almıyorum çünkü bir kayanın arkasına saklanıyorum ve içinden vuruldum. Lütfen düzeltin

  6. Tamam grafikler, o kadar iyi bir oyun değil, şimdiye kadar oynadığım 1 numaralı oyun. Düzenleme: Nedense bu oyun eskisi gibi değil, daha fazla bilgisayar korsanı, daha fazla oyun dalgalanması var ve oyun farklı görünüyor. İdk, oyun ya da ben olabilirim. Başka bir düzenleme: sebepsiz yere yasaklandı, her şeyi kaybettim, bir google hesabını bağladım ve şimdi COD mobil ve asfalt oynuyorum,

  7. karakin güncellemesinden sonra, şu hatalar vardı: 1. Düşmeyi takip ederseniz, aksayabilir ve sadece yerde “sörf” yapabilirsiniz, 2. Kalabalık bir alana düştükten hemen sonra “gecikebilirsiniz” dışarı çıkın ve hiçbir şeyle etkileşime girmeyin (kapıları açamıyorum, kasayı açamıyorum, öğeleri alamıyorum) ki bu, düşman sizden daha hızlı “bağlanırsa” ölebileceğiniz anlamına gelir.

Comments are closed.