PubG Mobile Çılgın Ritimler

4.4
(63)

PubG Mobile 3. Yıldönümü Özel Sürümü

Resmi PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmıştır. Her zaman, her yerde ücretsiz oynayın. PUBG MOBILE, mobil cihazlarda en yoğun, ücretsiz oynanabilen çok oyunculu aksiyonu sunar. Bırakın, hazırlanın ve rekabet edin. Destansı 100 oyunculu klasik savaşlarda, yük modu ve hızlı tempolu 4v4 ​​takım ölüm maçı ve zombi modlarında hayatta kalın. Hayatta kalmak anahtardır ve hayatta kalan son kişi kazanır. Görev çağrıldığında, isteğinize göre ateş edin!

MOBİLDE ÜCRETSİZ

Unreal Engine tarafından desteklenmektedir 4. Hareket halindeyken konsol kalitesinde oyun oynayın. Şaşırtıcı HD grafikler ve 3D ses sunar. Özelleştirilebilir mobil kontroller, eğitim modları ve sesli sohbete sahiptir. Mobil cihazlarda en düzgün kontrolü ve gerçekçi balistik, silah davranışını deneyimleyin.

BÜYÜK SAVAŞ HARİTALARI

Erangel’den Miramar’a, Vikendi’den Sanhok’a, boyut, arazi, gündüz / gece döngüleri ve dinamik hava koşulları bakımından değişen bu muazzam ve ayrıntılı savaş alanlarında yarışın – kentsel şehir alanlarından donmuş tundralara, yoğun ormanlara kadar, her savaş alanının sırlarında ustalaşın Kazanmak için kendi stratejik yaklaşımınızı yaratmak.

DERİNLİK VE ÇEŞİTLİLİK

100 oyunculu klasik moddan, heyecan verici yük modundan yıldırım hızındaki Arcade ve 4v4 Takım Ölüm Maçı modlarının yanı sıra yoğun Zombi modlarına. Herkes için bir şey var! Herkes için bir şey var. Tekli, İkili ve 4 oyunculu Takımlarda oynayın. Silahınızı kalbinizin içeriğine ateşleyin! Yalnız bir kurt askeri olun veya bir Klanla oynayın ve yardım gerektiğinde görev çağrılarına cevap verin! FPS (Birinci Şahıs Nişancı) ve TPS (Üçüncü Şahıs Nişancı) oyunu, oyundaki tüm farklı araziler için çok sayıda araç ve gerçekçi silahlardan oluşan bir cephanelik sunar. Son çembere doğru yol almak için mükemmel sürüşünüzü ve parçaları bulun!

DAİMA BÜYÜYOR

PUBG MOBILE’ın her zaman büyümesini ve genişlemesini sağlayan yeni oyun özellikleri ve modları sunan günlük etkinlikler ve mücadeleler ve aylık güncellemeler. Güçlü ve ciddi hile önleme mekanizmalarımız, herkesin kurallara göre oynadığı adil ve dengeli bir oyun ortamı sağlar.

* Sabit bir internet bağlantısı gerektirir.
* PUBG MOBILE önerilen sistem gereksinimleri: Android 5.1.1 veya üstü ve en az 2 GB bellek. Diğer cihazlar için PUBG MOBILE LITE’ı deneyebilirsiniz

Ayrıca pubg mobile hile indir sayfamızı inceleyerek tüm PubG versiyonları için ücretsiz ve sınırsız uc alabilirsiniz.

oyun indir
pubg mobile çılgın ritimler

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 63

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

3 thoughts on “PubG Mobile Çılgın Ritimler

  1. Bu oyun gerçekten eğlenceli bir oyun. Ama sadece 3 yıldız vermemin sebebi, iyi internet bağlantım olmasına rağmen maç başladığında maça giremediğimde sorun çıkması ve bu durum beni bu oyuna üzüyor. Lütfen bunu düzeltin Bu sorun nedeniyle 2 turnuva oyununu atlamam gerekiyor. Bu oyunda sevmediğim çok şey vardı, örneğin fpp hatası ama tüm bu sorunlar için gerçekten umursamadım. Bu gerçekten çözeceğinizi umduğum sorun.

  2. Neden lobide mikrofon hatası gibi bu kadar çok hata var, oyundayken silahı alamıyor ve çok daha fazla hata var Lütfen düzeltin, çok fazla yeni öğe koymayın, sadece hatayı düzeltin

  3. Tamamen çöplük sağlık arızası olan oyunda 1 kesinlikle ciddi sorun bildirmek zorundayım. The TDM veya klasik maçları oynarken neredeyse her seferinde oldu. Oyun oynamayı birkaç kez rapor ettim, ancak herhangi bir iyileştirme yapılmadı. Lütfen Tanrı Aşkına, oyunu oynama tarzımı kesintiye uğrattığından ve kendi itibarınızı riske attığından bu sorunu bir an önce düzeltin. Teşekkür ederim.

Comments are closed.