Pubg New State

4.3
(36)

PUBG: NEW STATE App Açıklaması

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS un yaratıcıları PUBG Studio’nun en yeni oyunu PUBG: NEW STATE’e bırakın.
Çeşitli silahlar ve taktikler kullanarak, hayatta kalan 100 kişi, sadece bir oyuncu veya takım ayakta kalana kadar karşı karşıya gelecek.
Sürekli küçülen Mavi Bölge ile oyuncular, üstünlük sağlamak için silahlar, araçlar ve sarf malzemeleri bulmalıdır.
Bu destansı hesaplaşmada sadece en güçlüler “Yalnız Kurtulan” olarak ortaya çıkacak.

▶ Global Illumination teknolojisi ile mobil oyun standardını aşan Mobil Oyun Grafiklerinin Sınırlarını Zorlayan Ultra Gerçekçi Grafikler .
Mobil oyunlar için mevcut en gerçekçi grafikleri içeren devasa açık dünyalara dalın.
Yeni nesil mobil grafiklerle PUBG: NEW STATE, eksiksiz battle royale deneyimini doğrudan oyuncuların eline sunuyor.

▶ Gerçekçi ve Dinamik Silah Oyunu
Mobil oyunlar için optimize edilmiş gerçekçi silahların keyfini çıkarın.
Farklı silahlarda ustalaşın ve silah özelleştirmesiyle her birini kendi silahınız yapın.

▶ Yeni Nesil Hayatta Kalma
Dronlar, savaş ruloları ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli araçların ve özelliklerin keyfini çıkarın.
Çeşitli araçlarla devasa 8×8 km açık dünyaları keşfedin.
Daha sürükleyici bir battle royale deneyimi için savaşı kendi lehinize çevirmek için çeşitli silahlardan yararlanın.

▶ PUBG Evrenini Genişletmek
Yakın gelecekte geçen, orijinal oyundan bu yana yıllar geçti. 2051’de çok sayıda fraksiyon birbiriyle savaşırken anarşi hüküm sürer.
Yarışma, hayatta kalanların hayatta kalmak için yeni taktikler benimsemesini gerektiren son teknoloji ürünü yeni bir savaş alanına dönüştü.

oyun indir
pubg new state

Ayrıca pubg mobile hile indir sayfamızı inceleyerek tüm PubG versiyonları için ücretsiz ve sınırsız uc alabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 36

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

4 thoughts on “Pubg New State

  1. Bu oyun çok bağımlılık yapıyor … Bu oyunu oynamadan bir gün kalamam. Grafikler diğer oyunlardan iyidir ve bu oyunun en iyi yanı gerçekliktir. Ve fizik de iyi korunmuş. Ama bu oyun çok ağır. Telefonumun depolama alanı yaklaşık 5 gb’a mal oluyor ve pili çok hızlı bitiyor. Bunun grafikler için olduğunu biliyorum ama bu oyun optimizasyon yapabilirse o zaman şimdiye kadarki en iyi oyun olacak.

  2. Bu oyuna çok para harcadım ve pişmanım. Gittikçe daha da kötüleşmeye devam ediyor, hile yapanlar, takıldığım ve tekrar canlanmadıkça hareket edemediğim ve takılıp kaldığım aksaklıkları. Orta doğu sunucusu hackler, otomatik nişan alma, xray görüş ile dolu, onları rapor ediyorum ve hiçbir şey olmuyor. Tencent oyunu geliştirmek için hiçbir şey yapmıyor, sadece daha fazla para kazanmak için yeni arayüzler zorluyorlar. Bu çok iyi bir oyun olabilirdi, bunun yerine dolandırıcılar ve hatalarla bombardımana tutuluyor.

  3. Oyunu gerçekten seviyorum, aynı zamanda harika ve heyecan verici. Ama harekete geçmeni istediğim birkaç şey var. Cheer park modunu oynadığımda beni rahatsız eden ve sinirlendiren bazı insanlar var. her zaman aracı yok ediyorlar ve hedefi vurmaya devam etmek için yolumu kestiler. Son şey, arena eğitimine geldiğinde eşleştirme sisteminizle ilgilidir. lütfen bununla ilgili bir şey yapın. 🙏

  4. Bu oyunu gerçekten çok seviyorum, neredeyse her gün görev için zaman harcıyorum ve strateji hakkında eğitim alıyorum ve umarım görevdeki oyunculara kalıcı donanımlar verirse neden görevden deneme ekipmanı vermenin daha iyi olacağını umuyorum. Bu yüzden daha mutlu oluruz ve hepsini arşivlediğimiz görevdeki envanterde daha fazla ürün olur. Lütfen hata ve hile yapan oyunculara daha fazla dikkat edin. teşekkür ederim

Comments are closed.