PubG Mobile 1.8 Güncelleme

5
(12)

PubG Mobile 1.8 güncelleme ne zaman gelecek diye soruyorsanız beklenen an geldi. Beklenen Pubg Mobile 1.9 güncellemesi 12 Ocak’ da yayınlandı ve kullanıcılara sunuldu.

Şu anda PUBG 1.7 sürümü başarılı bir şekilde çalışıyor ancak bu yazıda PUBG 1.8 Güncelleme Çıkış Tarihi, İndirme, Güncelleme Boyutu, APK & OBB, Yama Notları ve Beta Sürüm indirme bağlantılarından bahsedeceğiz. Beklenen PUBG Mobile 1.8 güncelleme çıkış tarihi Ocak 2022 olarak duyurulmuştu ve artık yayında.

PUBG 1.8 Güncelleme Yenilikleri

Birçok oyuncumuza çok çeşitli oyun deneyimleri sunmak için, dereceli ve dereceli modları ayırdık ve görüntülenen içeriği basitleştirmek, kontrolleri iyileştirmek ve onları daha sezgisel ve kullanışlı hale getirmek için mod girişlerini güncelledik. Gelin ve şimdi arkadaşlarınızla bir maç oynayın!

Dereceli Modlar: Bu kategorideki modlar derecelendirme puanları verir. Mevcut modlardan bazıları Klasik Mod – Erangel, Livik ve Sanhok.

Derecesiz Modlar: Bu kategorideki modlar derecelendirme puanı vermez. Kullanılabilir modlardan bazıları şunlardır:

Özellik İyileştirmeleri: Düşürme Taktikleri özelliği kaldırıldı. Klasik Mod artık çoklu seçimleri desteklememektedir.

Konum İyileştirmeleri: Mod Kayıtları Kaldırıldı ve yalnızca mod konumu korundu. Gelişmiş görsel performans.

Ekran İyileştirmeleri: İçeriğini basitleştirmek, kontrolleri iyileştirmek, ekranı daha özlü hale getirmek ve kontrolleri daha kolay hale getirmek için mod seçim ekranı güncellendi.

Temel Mekanik İyileştirmeleri

– Oyuncuların ölüme yakın bir durumda yüzmeye devam etmelerini sağlayan bir özellik eklendi, ancak yüzme hızları azaltılacak.

– Hit Marker özelliği eklendi: Bu etkinleştirildikten sonra, bir oyuncu veya takım arkadaşı bir düşmana vurduğunda, vuruldukları yerde otomatik olarak bir işaret oluşturulur.

– Atlama aşamasında kullanılabilecek bir harita işaretleyici özelliği eklendi. Bu etkinleştirildiğinde, atlama aşaması sırasında haritaya dokunmak, doğrudan oraya bir işaret yerleştirecek ve konumda bir ışık sütunu görünmesini sağlayacaktır.

– Otomatik atlama özelliği eklendi. Bu etkinleştirildikten sonra, oyuncular otomatik olarak haritaya yerleştirilmiş bir işaretçiye doğru atlayacaktır.

Ateşli Silah Dengeleme

– MG3: Varsayılan çekim modunu 660 RPM olarak değiştirdi; Geri tepme: +%10.

– M16A4: Madde işaretlerine bir izleyici efekti eklendi; Geri tepme: -%10.

– MK47: Mermilere bir izleyici efekti eklendi; Geri tepme: -%10.

Ateşli Silah Mekanizması Ayarı

– Ateşli silahın atış yönü ve artı işaretinin merkezinde rastgele bir sapmaya neden olan bir sorun ve farklı ekran çözünürlükleri altında kapsam belirlemeden ateş ederken ateşli silahların saçılma değerinde küçük bir farka neden olan bir sorun düzeltildi.

PUBG Mobile 1.8 Güncelleme Çıkış Tarihi

Beklenen PUBG 1.8 güncelleme çıkış tarihi 12 Ocak 2022‘dir.

PubG Mobile 1.8 Apk İndir

oyun indir

Uzun zamandır beklenen PUBG Mobile 1.8 güncellemesi sonunda geldi. Oyuna birkaç ilgi çekici yeni özellik eklendi, en dikkat çekicilerinden biri Sırtında taşıma seçeneği.

Kullanıcılar, güncellemeyi sırasıyla Google Play Store ve Apple App Store’dan alabilecekler. Bununla birlikte, oyunun yeni sürümünün kademeli olarak tüm dünyadaki tüm kullanıcılara dağıtılacağına dikkat edilmelidir, bu nedenle güncelleme henüz cihazlarına ulaşmadıysa oyuncuların endişelenmesine gerek yok.

Android kullanıcıları, web sitesinde indirilebilecek bir APK dosyasını kullanarak PUBG Mobile 1.8’i de yükleyebilir.

PUBG Mobile 1.8 güncelleme APK indirme

Küçük ve Normal APK dosyalarına artık oyunun web sitesinde önceki sürümlerde olduğu gibi erişilebilir . İlkini yüklemeyi seçen kullanıcıların oyun içi kaynak paketlerini indirmeleri gerekecek. Bu arada, normal sürümü indirenler doğrudan oynamaya başlayabilecekler.

Güncellemeyi yükleme adımları

Adım 1: Başlamak için, kullanıcıların yukarıda verilen bağlantılar aracılığıyla PUBG Mobile 1.8 güncellemesinin gerekli APK dosyasını indirmeleri gerekir.

Adım 2: “Bilinmeyen Kaynaktan Yükle” ayarını etkinleştirmeleri ve ardından oyunun APK’sini yüklemeleri gerekir.

Adım 3: Son olarak, oyun yüklendikten sonra oyuncular oyunu açabilir ve en son yinelemenin keyfini çıkarmak için hesaplarını kullanarak oturum açabilir.

APK’nin yüklenmesi sırasında bir ayrıştırma sorunu yaşanması durumunda oyuncuların yeniden yüklemesi gerekebilir. Aynı hata tekrar ortaya çıkarsa, kullanıcıların APK dosyasını bir kez daha indirmeleri önerilir.

Kullanıcıların indirmeye devam etmeden önce yeterli depolama alanına sahip olduklarından emin olmaları gerekir.

Not: PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite Hindistan’da yasaklanmıştır ve ülkedeki kullanıcılar bunları indirmekten kaçınmalıdır.

Ayrıca pubg mobile hile indir sayfamızı inceleyerek tüm PubG versiyonları için ücretsiz ve sınırsız uc alabilirsiniz.

pubg mobile 1.8 indir

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.