EFootball PES 2021

4.7
(6)

EFootball PES 2021 Açıklaması

PES 2017 APK’sının benzersizliği nedir?

1.      Futbolunuzu kontrol edin

Sadece Pro Evolution Soccer serisinin sağlayabileceği şekilde sahadaki her eylemin tam kontrolünü elinize alın! NaturalPlayer Hareketleri, Hassas Geçiş ve Derinlemesine Taktikler, güzel oyunun gerçek deneyimini telefonunuza getiriyor!

2.      Resmi ortaklıklar ile oynayın

Avrupa, Güney Amerika ve Asya’daki en iyi takımlardan binlerce FootballStars’ı Keşfedin ve Alın. Lionel Messi, Neymar, LuisSuarez, Andres Iniesta ve Gerard Pique gibi Yıldızlarla veya onlara karşı oynamak için gerekenleri hissetmeye hazırlanın.

3.      Kendi kazanan takımınızı kurun

Oyuncuları İzciler, Temsilciler veya İzci Müzayedesi aracılığıyla edinin. Eşsiz taktiklerinize uyacak en iyi oyuncuları seçin (örn. Fiziksel olarak güçlü Giroud ve dengede güçlü Ozil)

4.      Gerçek zamanlı modda oynayın.

“LocalMatch” ile Arkadaşlarınıza meydan okuyun veya “Çevrimiçi Maç” modunda yeni rakipler keşfedin. PES 2017mobile artık her zaman ve her yerde hareket halindeyken PES oynamanıza izin veriyor.

5.      Kolayca çalıştırın. Geçmek için kaydırın, ateş etmek için dokunun.

Denetleyici eylemleri, telefonunuzda oynamanın bir PES aksiyon oyununun yapacağı kadar pürüzsüz ve heyecan verici olmasını sağlamak için optimize edilmiştir! Tekniğinizde ustalaşın ve Ultimate Action Soccer Game’de kazanan golü atmanın heyecanını hissedin!

oyun indir

pes 2021 indir

Diğer Oyunlar

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.